Był wokalistą, kompozytorem, multiinstrumentalistą i wyjątkowym człowiekiem. Trudno znaleźć osobę, która nie lubiła Zbigniewa Wodeckiego, nawet w branży muzycznej, która znana jest ze wzajemnych animozji.
22 maja miną 2 lata, od kiedy nie ma go z nami.
W Sobota cafe archiwalne rozmowy Hanny Wilczyńskiej-Toczko ze Zbigniewem Wodeckim.
Ursula von der Leyen otworzy Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wygłosi...







