Bardzo wolno jedziemy Obwodnicą Południową na odcinku Gdańsk-Lipce – Gdańsk-Południe i dalej w stronę Gdyni Obwodnicą Trójmiasta aż do Szadółek. Powodem – obok wzmożonego ruchu, do którego w tym miejscu w ostatnich dniach mogliśmy się już przyzwyczaić – jest ford transit, stojący na prawym pasie na wiadukcie w Szadółkach. Jak informują nasi słuchacze, auto zgubiło lewe tylne koło.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







