Dzieci bez fotelików w busie. 4-latka siedziała na deskach, chłopiec jechał na stojąco
To mogło skończyć się tragedią. Policjanci zatrzymali do kontroli busa, w którym mieszkaniec powiatu słupskiego przewoził dzieci bez fotelików i jakiegokolwiek zabezpieczenia. Czteroletnia dziewczynka siedziała na drewnianych deskach położonych na siedzenie pasażera, a pięciolatek jechał „na stojąco”. - Policjanci Wydziału...

















