Akcja „Do nasadzenia!” Liczba uczestników przerosła najśmielsze wyobrażenia organizatorów weekendowego sadzenia lasu
850 osób, pracowników trójmiejskich biurowców sadziło las w okolicach Dziemian. To już druga akcja pod hasłem „Do nasadzenia!” zorganizowana przez firmę Torus, do której dołączyło 20 innych przedsiębiorstw. - Chętnych było dwa razy więcej, ale z powodu pandemii musieliśmy ograniczyć...
















