Do Kościerzyny wraca się z przyjemnością. „Muzyczne Lato z Radiem Gdańsk” było tam ponownie
O Kościerzynie nie trzeba wiele mówić. Jest to miejsce, do którego zawsze z wielką przyjemnością się wraca, jest tu miło, ładnie, a ludzie są bardzo życzliwi. Nie jest więc niespodzianką, że „Zwiedzaj z Radiem Gdańsk” zawitało właśnie w Kościerzynie. Jak mówi burmistrz Kościerzyny Michał Majewski, jest ona sercem Kaszub. Beata Szewczyk była zatem ciekawa,...

















