Żniwa dobiegły końca. W Trąbkach Wielkich symbolicznie pożegnano je zabawą dożynkową
Święto rolników i pracowników gospodarstw, a także podziękowanie za tegoroczne plony – w niedzielę na stadionie w Trąbkach Wielkich odbywają się Dożynki Archidiecezjalno-Samorządowe. Zgodnie z tradycją uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w maryjnym sanktuarium. Według tradycji dożynki symbolicznie kończą żniwa. W Trąbkach Wielkich zaczęły się od dziękczynnej mszy świętej koncelebrowanej...

















