Leszek Ojrzyński po finale Pucharu Polski: „To nie jest tak, że Legia nas rozklepała. To jest gra błędów, a my je popełniliśmy w pierwszej połowie”
Leszek Ojrzyński na pomeczowej konferencji prasowej mówił o powodach przegrania finału. Według niego kluczowe był indywidualne błędy. - Przede wszystkim pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Gol na 0:1 – coś takiego nie może się zdarzyć. Powinniśmy być...







