W hokejowej MH Automatyce zmian ciąg dalszy. Jest nowy trener bramkarzy
Powiększa się sztab szkoleniowy hokejowej MH Automatyki Gdańsk. Do drużyny dołączył Tomasz Wawrzkiewicz. W gdańskim klubie będzie odpowiadał za treningi z bramkarzami. Wawrzkiewicz to postać doskonale znana w środowisku hokejowym. To były zawodnik Polonii Bytom, STS Sanok, GKS Stoczniowiec Gdańsk...









