„To był nieszczęśliwy wypadek”. Umorzono śledztwo w sprawie śmierci półtorarocznego chłopca w Ostrowitem
Prokuratura Rejonowa w Bytowie umorzyła śledztwo po tragedii w Ostrowitem. Na początku kwietnia tego roku półtoraroczny chłopiec utonął tam w zbiorniku z nieczystościami. Wszczęto śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka i narażenia go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Prokuratura...







