Najlepsi słupscy uczniowie dostaną po 2,5 tys złotych
Trzydziestu dziewięciu uczniów dostało stypendia prezydenta Słupska. Otrzymają w sumie po dwa i pół tysiąca złotych. Pieniądze będą wypłacane przez dziesięć miesięcy. Nagrodzono uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, których średnia ocen wynosiła co najmniej 5,5 oraz byli laureatami konkursów...








