Polska powinna dzielić się gazem z Niemcami? Jerzy Borowczak: możemy dać tylko to, co nam zbywa
Możemy dać tylko to, co nam zbywa. Nigdy nie powinno się dzielić tak, żebym ja głodował - mówił na antenie Gość Dnia Radia Gdańsk, którym był Jerzy Borowczak, poseł Platformy Obywatelskiej. W rozmowie prowadzonej przez Michała Pacześniaka odniósł się też...

















