Koniec pięknej, sześciotygodniowej serii Lechii. Powody? Pasywność w pierwszej i nieskuteczność w drugiej połowie
Każda seria kiedyś się kończy. Ta lechijna trwała sześć tygodni, sześć meczów i dawała 14 punktów przy bilansie bramkowym 9:3. Niestety biało-zieloni nie chcieli pomóc w wydłużeniu jej - w Szczecinie zagrali pasywnie w pierwszej połowie i z błędami defensywnymi...







