Jacht osiadł na mieliźnie u wejścia do portu w Ustce. Cała załoga jednostki była pijana
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielny wieczór, 25 lipca, u wejścia do portu w Ustce. Na mieliźnie osiadł jacht. Jak udało się dowiedzieć reporterowi Radia Gdańsk, kapitan jednostki Nautilio - wraz z całą załogą - był pijany. Jacht osiadł na mieliźnie...







