Słabe widowisko, kiepska pogoda i nieudana inauguracja wiosny. Arka przegrywa z Koroną
Nie tak wyobrażali sobie powrót do ligowej rzeczywistości piłkarze Arki Gdynia. Żółto-niebiescy przegrali u siebie z Koroną Kielce 1:2, wydłużając serię ekstraklasowych meczów bez zwycięstwa do 5. Widowisko było mówiąc delikatnie średnie. A uściślając – typowy mecz walki, w którym...








