Dzieciaki z Gdańska nagrały piosenkę na Euro. „Zachwycimy wszystkich grą”
Dzieciaki trzymają kciuki za reprezentację Polski. W Radiu Gdańsk nagrały piosenkę, która ma zagrzewać biało-czerwonych do boju. Piosenkę nagrały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8. w Gdańsku. Zaśpiewało dwudziestu trzech uczniów z klasy 3F: Tosia Cudnowska, Staś Drapella, Krysia Góralewska,...







