Pijani piłkarze Olimpii ukarani. Teraz klub może spaść do trzeciej ligi
Kary po 3 tysiące złotych i wydalenie z klubu. Takie są konsekwencje dla piłkarzy elbląskiego klubu Olimpia za zorganizowanie libacji alkoholowej. Piłkarze głośno i wulgarnie „topili smutki” po porażce w meczu ze Stalą Mielec. - Tuż po meczu w dwóch różnych...







