Wróciły z wysypiska do domów. Śmieci z zakładu w Nowym Dworze zyskały drugie życie
Drugie życie śmieciom dali pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze pod Chojnicami. Po raz drugi otworzyli magazyny z przedmiotami, które miały trafić na wysypisko. Zainteresowani chwalili akcję nazwaną "Sezamem". Posłuchaj: Przedmioty opatrzone były liczbą punktów - każdy z nich...

















