Stogi mówią „nie” przetwórni szkła. Mieszkańcy z petycją u wojewody
Mieszkańcy gdańskich Stogów protestują przeciwko budowie zakładu przetwórstwa szkła w ich dzielnicy. Przedstawiciele społeczności zanieśli petycję do wojewody pomorskiej Beaty Rutkiewicz, z prośbą o wstrzymanie inwestycji. Gdańszczanie mówią, że obawiają się hałasu, pyłu i pogorszenia jakości życia. - Nie chcemy...

















