Magazyn koszykarski po zwycięskim meczu Grupy Sierleccy Czarni Słupsk z Sokołem Łańcut [posłuchaj]

Koszykarze Grupy Sierleccy Czarni Słupsk pokonali 83:69 beniaminka Energa Basekt Ligi, Rawlplug Sokoła Łańcut. To trzecie zwycięstwo słupszczan w czterech rozegranych w lidze meczach.

Wygrana Czarnych w tym meczu była pewna i nie podlegała dyskusji. Słupszczanie kontrolowali ten mecz od końca pierwszej kwarty do końca. Grali pewnie i skutecznie, szczególnie w pierwszej połowie. Mimo kilku słabszych momentów gracza Czarnych mogła się podobać i wygląda coraz lepiej. Świetny mecz rozegrał Paweł Leończyk zdobywca 16 punktów i 9 zbiórek oraz waleczny Jakub Musiał. Wreszcie wstrzelił się David Deleo, który trafił w tym meczu czterokrotnie za trzy punkty przy ośmiu próbach.