W noworocznym duchu rozmowa Andrzeja Urbańskiego z ks. Krzysztofem Saganem z parafii w Żukowie m.in o sile płynącej z bliskości jaką daje nam poczucie opieki Matki Bożej. Natomiast Anna Rebas pokusiła się o autorskie podsumowanie roku, który minął i perspektywę nadchodzącego czasu.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







