Upamiętnienie sanitariuszek II wojny światowej. W Słupsku powstał nowy mural
Mural poświęcony polskim sanitariuszkom z czasów II Wojny Światowej odsłonięto na budynku słupskiego Medyka. Uhonorowano żołnierki, między innymi z Armii Krajowej, Powstania Warszawskiego, ale też Pierwszej Armii Wojska Polskiego, które po 1945 roku zamieszkały w Słupsku i okolicy.













