Ruszyłyśmy! Sesja zdjęciowa przed wyjazdem zaliczona
Opuszczamy piękny Malbork i przystań i udajemy się do Elbląga. Przed wyjazdem zrobiłyśmy sobie trochę pamiątkowych zdjęć...W 2011 roku, w ramach projektu „Pętla Żuławska” zbudowano w Malborku przystań żeglarską "Park Północny". Inwestycja powstała na wysokości Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy...







