Pielęgniarki i położne omówiły najważniejsze sukcesy. A jakie są problemy?
W sobotę, 23 marca Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Słupsku wybrała władze samorządu zawodowego i podsumowała ostatnie lata działalności. Utworzenie kierunku położnictwo na słupskiej uczelni, wprowadzenie cyfrowego prawa wykonywania zawodu i kształcenie podyplomowe to - zdaniem władz Okręgowej Izby...

















