Wypuszczona szansa z rąk. Arce sprzyjały wydarzenia boiskowe, ale zabrakło siły rażenia

Remis piłkarzy Arki ze Stomilem Olsztyn w 9. kolejce piłkarskiej I-ligi. Gdynianie nie wykorzystali gry w przewadze jednego zawodnika przez 50 minut. To czwarte kolejne spotkanie ligowe Arki bez pełnej zdobyczy punktowej.

W 41 minucie za zagranie piłki ręką w polu karnym, czerwoną kartką ukarany został obrońca Stomilu Damian Byrtek. Jedenastkę na gola zamienił Juliusz Letniowski. Piłkarze Stomilu odpowiedzieli golem Wiktora Biedrzyckiego w 56 minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Stomil zremisował z Arką 1:1. Gdynianie nie wygrali od czterech ligowych spotkań. W tabeli zajmują czwarte miejsce. Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 1:1 (0:1). Bramki: 0:1 Janusz Letniowski (42-karny), 1:1 Wiktor Biedrzycki (56-głową).

Żółta kartka – Arka Gdynia: Adam Danch, Arkadiusz Kasperkiewicz. Czerwona kartka – Stomil Olsztyn: Damian Byrtek (41-faul).

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok). Mecz bez udziału publiczności.