Czarni Słupsk przegrali z Anwilem Włocławek 77:78, ale są bliscy medalu Energa Basket Ligi
Jednym punktem ulegli Anwilowi we Włocławku koszykarze Grupy Sierlccy Czarni Słupsk. Wynik 78:77 jest stanem po pierwszej odsłonie batalii o brązowy medal Energa Basket Ligi. Druga połowa, w sobotę, w Słupsku. Dziwna jest w koszykówce sytuacja, w której rezultat spotkania,...

















