Gdańsk

Lokatorzy kamienicy przy al. Grunwaldzkiej w Oliwie odzyskali dostęp do wody. Interweniował poseł Kacper Płażyński

Mieszkańcy kamienicy przy al. Grunwaldzkiej 597 w Gdańsku żyli bez bieżącej wody. Wspomniany budynek został sprzedany deweloperom przez spółdzielnię "Budowlani".   AKTUALIZACJA  Woda w budynku przy al. Grunwaldzkiej powróciła w piątek po godzinie 19:00. MIESZKAŃCY BEZ DOSTĘPU DO WODYPrzypomnijmy, że...

Page 619 of 1000 1 618 619 620 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE