Na basen, do muzeum czy do ZOO? Dzięki Karcie Mieszkańca za darmo możesz odwiedzić 10 instytucji w Gdańsku
Już można odebrać swoją Kartę Mieszkańca. Dzięki niej dostęp do oferty gdańskich instytucji będzie prostszy i tańszy. Projekt powstał z myślą o gdańszczanach, którzy zyskają raz do roku darmowy wstęp m.in. do zoo, muzeum, na mecz Lechii czy na basen....








