Jest wyrok dla byłego dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Słupsku
Sąd rejonowy uznał Wiesława K. za winnego przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Były dyrektor miał zlecić wykonanie drogi postojowej na posesji lokalnego biznesmena, by spłacić długi za naprawę samochodów. - Chodziło o około dziewięć tysięcy złotych - uzasadniał...











