Nic sobie nie robił z zakazu i aż pięć razy prowadził auto po pijaku. 22-latek ze Słupska się doigrał
Pięć razy prowadził auto pod wpływem alkoholu, w tym trzy razy pomimo sądowych zakazów. 22-latek ze Słupska trafi na rok do więzienia. 22-letni mieszkaniec Słupska w ciągu ostatnich dwóch lat pięć razy był zatrzymywany przez policję za jazdę pod wpływem...









