Strażacy walczyli z pożarem dawnej restauracji w Gdańsku
Płonął opuszczony budynek restauracji Srebrny Młyn w Gdańsku przy ul. Słowackiego. Ogień na dachu trzypiętrowego budynku zauważono po godz. 18:00. Jak informują strażacy - w akcji gaśniczej uczestniczyło osiem zastępów ratowników, w tym dwa wozy z drabiną. Spłonęła niemal cała...

















