W Lęborku otwarcie farmy fotowoltaicznej. Prąd ze słońca zasili wodociągi
Ma być taniej i ma być eko. Lęborska oczyszczalnia ścieków jest już zasilana energią z paneli fotowoltaicznych. - To realne oszczędności - mówi Piotr Boniaszczuk, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku. - Energia z paneli pozwoli nam zaoszczędzić...

















