Zarząd Lechii powiększa się o dwie osoby. Wiceprezes z wieloletnim doświadczeniem w Ekstraklasie
Dwie osoby dołączyły do zarządu piłkarskiej Lechii Gdansk. Nowym wiceprezesem klubu będzie Agnieszka Syczewska, a obok niej w składzie zarządu znajdzie się także Edyta Ernest. Agnieszka Syczewska ma 38 lat. Przez lata związana była z Jagiellonią Białystok, gdzie od 2010...

















