Gdańsk uczcił rocznicę odzyskania niepodległości. Ulicami miasta przeszła parada [POSŁUCHAJ]
Po raz 21. ulicami Gdańska przeszła Parada Niepodległości. Dopisali nie tylko mieszkańcy, którzy przybyli licznie, ale również pogoda. Piękna pogoda z pewnością pomogła przyciągnąć wielu gdańszczan na tegoroczną Paradę Niepodległości. Jak co roku nie zabrakło zabytkowych aut, grup rekonstrukcyjnych i regionalnych akcentów. Od około godziny 9:00 na Podwalu Przedmiejskim zaczęły gromadzić się...

















