Terytorialsi ze Słupska wyruszają na granicę z Białorusią. Kontyngent z miejscowej brygady WOT stanowią wyłącznie ochotnicy
Pomorscy terytorialsi jadą na wschodnią granicę. Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z batalionów w Malborku i Słupsku zmienią mundurowych, którzy pełnią tam służbę od niemal trzech miesięcy. -Służą tam żołnierze z 1 i 2 Brygady WOT, których rejon odpowiedzialności to granica...







