Bez Ikaya Durmusa, z nadzieją na drugie w sezonie zwycięstwo. Piłkarze Lechii ruszają na podbój Śląska
Mamy dobry zespół, co pokazaliśmy w poprzednim sezonie. Teraz musimy do tego wrócić - zadeklarował trener Maciej Kalkowski. We Wrocławiu biało-zieloni będą musieli sobie radzić bez Ilkaya Durmusa, który nie zdążył wrócić do pełni sił. CZERWONA LATARNIA W siedmiu spotkaniach...

















